Ndricues i Jashtem Spot Eglo 96901
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues i Jashtem Spot Eglo 96901

Available:Në gjëndje
96,901 Lek
Image
Secure
Ndricues te jashtem Eglo. Modeli 96901
Ndricuesi eshte ne forme spoti me ndricim LED dhe efikasitet energjie GU10, i cili kursen energjine tuaj.
Siguron ndricim te pergjithshem ne zona te ndryshme te shtepie suaj.
Materiali celik.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 80
Gjatesia (ne mm): 80
Thellesia e instalimit (ne mm): 40

Numri i llambave dhe fuqia: 1X2W
Ndricues te jashtem Eglo. Modeli 96901 Ndricuesi eshte ne forme spoti me ndricim LED dhe efikasitet energjie GU10, i cili kursen energjine tuaj. Siguron ndricim te pergjithshem ne zona te ndryshme te shtepie suaj. Materiali celik.
Permasat: Lartesia (ne mm): 80 Gjatesia (ne mm): 80 Thellesia e instalimit (ne mm): 40
Numri i llambave dhe fuqia: 1X2W