Spot i jashtem Eglo 93482 LAMEDO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot i jashtem Eglo 93482 LAMEDO

Available:Në gjëndje
3,900 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 93482, pjesë e linjës LAMEDO.
Materiali i produktit është çelik me inox ngjyrë çelik me inox ndersa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED-MODUL.

Përmasat:
Diametri (në mm) 100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP65, IP67
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-230V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X2,5W
Spot Eglo, modeli 93482, pjesë e linjës LAMEDO.
Materiali i produktit është çelik me inox ngjyrë çelik me inox ndersa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED-MODUL.
Përmasat: Diametri (në mm) 100
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP65, IP67
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-230V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X2,5W