Ndriçues tavanor Eglo 99227 Fueva 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99227 Fueva 5

Available:Në gjëndje
4,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 99227, pjesë e koleksionit Fueva 5.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali çelik dhe plastikë, në ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi LED, 4000K (i bardhë). Lumen: 2500

Përmasat:
Lartësia (në mm): 28
Diametri (në mm): 285
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X20.5W
Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 99227, pjesë e koleksionit Fueva 5. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali çelik dhe plastikë, në ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi LED, 4000K (i bardhë). Lumen: 2500
Përmasat: Lartësia (në mm): 28 Diametri (në mm): 285   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X20.5W