Ndricues i jashtem Horoz Selvi
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i jashtem Horoz Selvi

Available:Në gjëndje
3,800 Lek
Image
Secure

Ndricues i jashtem Horoz Selvi

 • HOROZ SELVI 
 • Ndricues i jashtem Horoz Selvi, për ndriçimin e ambjentit tuaj është projektuar për të ndriçuar zonat e parkut dhe kopshtit. 
 • Ndriçues prej alumini ne ngjyre te zeze . 
 • Ndricues i jashtem Horoz ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
 • Ndriçimi me cilësi të lartë do të theksojë veçantinë e pamjes se kopshtit tuaj.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

076-007-0006

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

4100 WATT

Fluksi i ndricimit

120 lm

Ngjyra

E zeze 

Lloji llambes:

COB LED

Materiali

Alumin

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

170 mm

Gjatesia

84 mm

Thellesia

47 mm

Ndricues i jashtem Horoz Selvi

 • HOROZ SELVI 
 • Ndricues i jashtem Horoz Selvi, për ndriçimin e ambjentit tuaj është projektuar për të ndriçuar zonat e parkut dhe kopshtit. 
 • Ndriçues prej alumini ne ngjyre te zeze . 
 • Ndricues i jashtem Horoz ka një shkallë mbrojtjeje IP44 (mbrojtje kundër pluhurit me diametër më shumë se 1 mm dhe kundër pikave, rrymave të ujit që bien në çdo kënd).
 • Ndriçimi me cilësi të lartë do të theksojë veçantinë e pamjes se kopshtit tuaj.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Kodi

076-007-0006

Tensioni: 

220-240V  / 50-60Hz

Fuqia:

4100 WATT

Fluksi i ndricimit

120 lm

Ngjyra

E zeze 

Lloji llambes:

COB LED

Materiali

Alumin

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Lartesia

170 mm

Gjatesia

84 mm

Thellesia

47 mm