Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1
Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1

Ndriçues i jashtëm Eglo 98267 Doninni 1

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 11,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 98267 Doninni 1
Dizajn modern, i ideuar për ambiente të jashtme si kopshte, oborre etj.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë), lumen 600.
Materiali alumin dhe plastikë me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 400
Gjerësia (në mm) 75
Gjatësia (në mm) 135

Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP65
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 98267 Doninni 1 Dizajn modern, i ideuar për ambiente të jashtme si kopshte, oborre etj. Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë), lumen 600. Materiali alumin dhe plastikë me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm) 400 Gjerësia (në mm) 75 Gjatësia (në mm) 135
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP65