Ndriçues i jashtëm Eglo 98119
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 98119

Available:Në gjëndje
7,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 98119
I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
Materiali alumin dhe plastike, me ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjatësia (në mm) 230
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopës (në mm) 125
Pjesa e zgjatur (në mm) 255
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 98119 I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Materiali alumin dhe plastike, me ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 275 Gjatësia (në mm) 230 Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopës (në mm) 125 Pjesa e zgjatur (në mm) 255   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44