Ndricues i Jashtem Eglo 97394 VISERBA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i Jashtem Eglo 97394 VISERBA

Available:Në gjëndje
4,300 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 97394, pjesë e linjës VISERBA.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të bardhë alumin dhe të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 115
Gjerësia (në mm) 85
Gjatësia (në mm) 120

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X5W
Spot Eglo, modeli 97394, pjesë e linjës VISERBA. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të bardhë alumin dhe të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10-LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 115 Gjerësia (në mm) 85 Gjatësia (në mm) 120
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X5W