Ndriçues mural Eglo 95364 PASSA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 95364 PASSA

Available:Në gjëndje
5,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95364, pjesë e linjës PASSA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë dhe të artë.
Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10

Përmasat:
Lartësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 60

Informacione teknike:
 Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 95364, pjesë e linjës PASSA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë dhe të artë. Eshtë një model modern që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10
Përmasat:
Lartësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 60
Informacione teknike:  Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3W