Ndriçues i jashtëm Eglo 94854 Pulfero 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94854 Pulfero 1

Available:Në gjëndje
2,990 Lek 5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 94854 Pulfero 1
 • Ndriçues i jashtëm mural Eglo. Modeli 94854 Pulfero 1
 • Dizajn klasik, i cili nuk dal kurrë nga moda.
 • I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
 • Materiali çelik dhe plastikë, ku dominon ngjyra e kafe.
 • Lloji i ndriçuesit E27
 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

94854

Familja

Pulfero

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali / ngjyra

Celik / kafe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

200

Lartesia (në mm):

280
Ndriçues i jashtëm Eglo 94854 Pulfero 1
 • Ndriçues i jashtëm mural Eglo. Modeli 94854 Pulfero 1
 • Dizajn klasik, i cili nuk dal kurrë nga moda.
 • I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
 • Materiali çelik dhe plastikë, ku dominon ngjyra e kafe.
 • Lloji i ndriçuesit E27
 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

94854

Familja

Pulfero

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali / ngjyra

Celik / kafe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP44

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

200

Lartesia (në mm):

280