Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-54%
Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA
Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA

Ndriçues i jashtëm Eglo 93404 ALORIA

Available:Në gjëndje
4,300 Lek 9,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 93404 , pjesë e linjës ALORIA.
Ndriçues me temë vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 940
Gjerësia (në mm) 170
Gjatësia (në mm) 170
Diametri i bazës (në mm) 170

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 93404 , pjesë e linjës ALORIA. Ndriçues me temë vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 940 Gjerësia (në mm) 170 Gjatësia (në mm) 170
Diametri i bazës (në mm) 170

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W