Ndriçues i jashtëm Eglo 78923 CELLINI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-69%
Ndriçues i jashtëm Eglo 78923 CELLINI
Ndriçues i jashtëm Eglo 78923 CELLINI
Ndriçues i jashtëm Eglo 78923 CELLINI

Ndriçues i jashtëm Eglo 78923 CELLINI

Available:Në gjëndje
1,890 Lek 6,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78923 , pjesë e koleksionit CELLINI.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 160
Gjatësia (në mm) 200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrikL: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 10W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78923 , pjesë e koleksionit CELLINI.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe futuristik.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen ose miqtë.
Materiali alumin dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K ( e bardhë ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 160 Gjatësia (në mm) 200
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrikL: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 10W