Ndriçues i jashtëm Eglo 78919 Procchio
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Ndriçues i jashtëm Eglo 78919 Procchio

Ndriçues i jashtëm Eglo 78919 Procchio

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 2,700 Lek
Image
Secure
Nddricues mural Eglo, modeli 78919 Procchio
Ndricuesi është në formë globi me 1 spot.
Një dizajn i thjeshtë me ngjyrë të zezë.
Ndricimi LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë), 320 lumen
Materiali çelik.
 
Përmasat:
Diametri (në mm) 110
Pjesa e zgjatur (në mm) 135
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.7W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Nddricues mural Eglo, modeli 78919 Procchio Ndricuesi është në formë globi me 1 spot. Një dizajn i thjeshtë me ngjyrë të zezë. Ndricimi LED 3000K (i bardhë, i ngrohtë), 320 lumen Materiali çelik.   Përmasat: Diametri (në mm) 110 Pjesa e zgjatur (në mm) 135 Numri i llambave dhe fuqia: 1X3.7W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44