Ndriçues i jashtëm Eglo 78605 BERSON
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-48%
Ndriçues i jashtëm Eglo 78605 BERSON
Ndriçues i jashtëm Eglo 78605 BERSON

Ndriçues i jashtëm Eglo 78605 BERSON

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 3,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78605, pjesë e koleksionit FRANCARI.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali alumin në ngjyrën gri dhe kontura plastikë në të bardhë.
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 45
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 5W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 78605, pjesë e koleksionit FRANCARI. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
Materiali alumin në ngjyrën gri dhe kontura plastikë në të bardhë.
Lloji i ndriçuesit është LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 45
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 5W