Ndricues Horoz Vista ngjyre te bardh dhe zi
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Horoz Vista ngjyre te bardh dhe zi

Available:Në gjëndje
20,000 Lek
Image
Secure
Jetëgjatësia: 50.000 orë.
light color: 4000K
Volt: 220-240V / 50-60Hz
Watt: 24W
LED Pcs. & SMD LED
Jetëgjatësia: 50.000 orë.
light color: 4000K
Volt: 220-240V / 50-60Hz
Watt: 24W
LED Pcs. & SMD LED