Ndriçues i jashtëm Eglo 95114
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 95114

Available:Në gjëndje
16,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 95114
Dizajn modern, i ideuar për ambiente të jashtme si kopshte, oborre etj.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Materiali alumin me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 800
Gjatësia e bazës (në mm): 130
Gjerësia e bazës (në mm): 80

Numri i llambave dhe fuqia: 1X7W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 95114 Dizajn modern, i ideuar për ambiente të jashtme si kopshte, oborre etj. Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Materiali alumin me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 800 Gjatësia e bazës (në mm): 130 Gjerësia e bazës (në mm): 80
Numri i llambave dhe fuqia: 1X7W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44