Ndriçues i jashtëm Eglo 94335
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 94335

Available:Në gjëndje
5,000 Lek
Image
Secure
Ndricues mural Eglo. Modeli 94335
Ndriçues statik i jashtëm i cili shkëlqen tarracën, kopshtin dhe ambiente të ndryshme të jashtme të shtëpisë suaj.
Ndriçuesi është prej çeliku me ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 310
Diametri (në mm) 315
Diametri i bazës (në mm) 230

Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj ujit):  IP54
Ndricues mural Eglo. Modeli 94335 Ndriçues statik i jashtëm i cili shkëlqen tarracën, kopshtin dhe ambiente të ndryshme të jashtme të shtëpisë suaj. Ndriçuesi është prej çeliku me ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 310 Diametri (në mm) 315 Diametri i bazës (në mm) 230
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llampa nuk është e përfshirë në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj ujit):  IP54