Ndricues Eglo outdoor 93444
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Eglo outdoor 93444

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur i jashtëm Eglo, modeli 93444
Një dizajn elegant dhe klasik.
Ideal për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj.
Materiali alumin dhe plastikë, me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1045
Diametri (në mm) 230
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llamba nuk përfshihet në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues i varur i jashtëm Eglo, modeli 93444 Një dizajn elegant dhe klasik. Ideal për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj.
Materiali alumin dhe plastikë, me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndricuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1045 Diametri (në mm) 230   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (llamba nuk përfshihet në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44