Ndriçues i jashtëm Eglo 87018 Madras
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 87018 Madras

Available:Në gjëndje
3,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 87326 pjesë e koleksionit Madras
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, dhe të veçantë në formë kubi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në njyrë gri metalike
Lloji i ndriçuesit GU10

Përmasat
Lartësia (në mm) 106
Gjatësia (në mm) 75
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 1X50W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 87326 pjesë e koleksionit Madras Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, dhe të veçantë në formë kubi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në njyrë gri metalike
Lloji i ndriçuesit GU10
Përmasat Lartësia (në mm) 106 Gjatësia (në mm) 75 Pjesa e zgjatur (në mm) 100
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 1X50W