Ndriçues i jashtëm Eglo 86387 Calgary
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 86387 Calgary

Available:Në gjëndje
4,080 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 86387 pjesë e koleksionit Calgary
Ndriçues modern mural, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Me material cilësor çeliku në ngjyrën gri metalike,
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat
Lartësia (në mm) 270
Gjatësia (në mm) 100
Gjatësia e bazës (në mm) 90
Gjerësia e bazës (në mm) 90
Pjesa e zgjatur (në mm) 120
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 86387 pjesë e koleksionit Calgary Ndriçues modern mural, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Me material cilësor çeliku në ngjyrën gri metalike, Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat Lartësia (në mm) 270 Gjatësia (në mm) 100 Gjatësia e bazës (në mm) 90 Gjerësia e bazës (në mm) 90 Pjesa e zgjatur (në mm) 120
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W