Ndriçues Statik Eglo 99384 EGIDONELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-21%
Ndriçues Statik Eglo 99384 EGIDONELLA
Ndriçues Statik Eglo 99384 EGIDONELLA

Ndriçues Statik Eglo 99384 EGIDONELLA

Available:Në gjëndje
23,900 Lek 30,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo 99384 EGIDONELLA
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme duke i dhënë kështu një pamje të mrekullueshme ambientit tuaj. 
Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Gjatësia  (në mm): 730
Lartësia  (në mm): 1600
Diametri i bazës (në mm): 250

Informacione teknike
Klasa e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 20,5W
Ndriçues Statik Eglo 99384 EGIDONELLA
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme duke i dhënë kështu një pamje të mrekullueshme ambientit tuaj. 
Me material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Gjatësia  (në mm): 730
Lartësia  (në mm): 1600
Diametri i bazës (në mm): 250

Informacione teknike
Klasa e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 20,5W