Ndriçues tavanor Eglo 99375 PHIANEROS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99375 PHIANEROS

Available:Në gjëndje
31,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99375, pjesë e linjës PHIANEROS.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali plastikë.
Modeli i thjeshtë modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 120
Diametri (në mm) 400

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 22W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99375, pjesë e linjës PHIANEROS. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali plastikë. Modeli i thjeshtë modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 120 Diametri (në mm) 400
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 22W