Ndriçues i varur Eglo 99368 Mantunalle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 99368 Mantunalle

Available:Në gjëndje
26,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99368, pjesë e linjës Mantunalle.
Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali i skeletit çelik me ngjyrë të zezë dhe koka e ndiçuesit prej xhami me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 620

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W (nuk përfshihen në paketim)
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99368, pjesë e linjës Mantunalle. Me një dizajn të thjeshtë dhe klasik. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali i skeletit çelik me ngjyrë të zezë dhe koka e ndiçuesit prej xhami me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 620
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W (nuk përfshihen në paketim)