Ndriçues i varur Eglo 99367 Mantunalle
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99367 Mantunalle

Available:Në gjëndje
26,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99367, pjesë e koleksionit Mantunalle.
Ndriçues klasik i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të mrekullueshëm.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje fantastike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali  çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura prej xhami në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 1200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99367, pjesë e koleksionit Mantunalle. Ndriçues klasik i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të mrekullueshëm.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje fantastike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali  çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura prej xhami në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 1200
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W