Ndriçues i varur Eglo 99346 Cremella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 99346 Cremella

Available:Në gjëndje
7,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99346, pjesë e linjës Cremella.
Ndriçuesi është dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë.
E bërë prej çeliku të zi dhe kokat e ndriçuesit në formë spirale, përzihen pa probleme me tendencat si vintage dhe industriale.
Kur ndriçuesi është i ndezur, abazhurët krijojnë një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
Me dizajnin e saj të veçantë, ndriçuesi varëse ofron një theks në çdo dhomë – qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 180

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99346, pjesë e linjës Cremella. Ndriçuesi është dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë. E bërë prej çeliku të zi dhe kokat e ndriçuesit në formë spirale, përzihen pa probleme me tendencat si vintage dhe industriale.
Kur ndriçuesi është i ndezur, abazhurët krijojnë një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
Me dizajnin e saj të veçantë, ndriçuesi varëse ofron një theks në çdo dhomë – qoftë në kuzhinë, në dhomën e ndenjes apo në dhomën e ngrënies mbi tryezën e ngrënies
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 180
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)