Ndriçues Statik Komodine Eglo 99329 MANALBA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99329 MANALBA 1

Available:Në gjëndje
5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99329, pjesë e koleksionit MANALBA 1.
Ndriçues klasik me një dizajn të thjeshtë dhe funksional. Dizajni i tij i bukur e bën këtë ndriçues të duhurin për të zbukuruar ambientet tuaja.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë.
Materiali është qeramikë në ngjyrë argjend dhe kontura pëlhurë në ngjyrë të bardhë me argjend.
Lloji i ndriçuesit: E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 300
Diametri (në mm) 200
Diametri i bazës (në mm) 125

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99329, pjesë e koleksionit MANALBA 1.
Ndriçues klasik me një dizajn të thjeshtë dhe funksional. Dizajni i tij i bukur e bën këtë ndriçues të duhurin për të zbukuruar ambientet tuaja.
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë.
Materiali është qeramikë në ngjyrë argjend dhe kontura pëlhurë në ngjyrë të bardhë me argjend. Lloji i ndriçuesit: E14
Përmasat:
Lartësia (në mm) 300
Diametri (në mm) 200
Diametri i bazës (në mm) 125

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W