Ndriçues tavanor Eglo 99328 FRADELO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99328 FRADELO 1

Available:Në gjëndje
44,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99328, pjesë e linjës FRADELO 1.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali plastikë dhe kristal.
Modeli modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 95
Gjerësia (në mm) 520
Gjatësia (në mm) 520

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 46,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99328, pjesë e linjës FRADELO 1. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali plastikë dhe kristal. Modeli modern i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 95 Gjerësia (në mm) 520 Gjatësia (në mm) 520
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 46,5W