Ndriçues tavanor Eglo 99327 FRADELO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues tavanor Eglo 99327 FRADELO 1

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99327, pjesë e linjës FRADELO 1.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë ndërsa xhami përbëhet nga plastikë, kristal.
Modeli modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 85
Gjerësia (në mm) 260
Gjatësia (në mm) 260
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 4X2W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99327, pjesë e linjës FRADELO 1. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë ndërsa xhami përbëhet nga plastikë, kristal. Modeli modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 85 Gjerësia (në mm) 260 Gjatësia (në mm) 260   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 4X2W