Ndriçues tavanor Eglo 99096 ERSEKA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99096 ERSEKA

Available:Në gjëndje
56,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99096, pjesë e linjës ERSEKA.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë bronzi ndërsa xhami përbëhet nga kristal i pastër.
Modeli kristalor klasik i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.
Lloji i ndriçuesit është E14.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 535
Diametri (në mm) 485
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 7X40W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99096, pjesë e linjës ERSEKA. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë bronzi ndërsa xhami përbëhet nga kristal i pastër. Modeli kristalor klasik i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj. Lloji i ndriçuesit është E14.
Përmasat: Lartësia (në mm) 535 Diametri (në mm) 485   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 7X40W