Ndriçues tavanor Eglo 99054 BERREGAS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99054 BERREGAS

Available:Në gjëndje
15,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99054, pjesë e linjës BERREGAS.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe të kromuar ndërsa materiali i xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 110
Gjatësia (në mm) 775

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99054, pjesë e linjës BERREGAS. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe të kromuar ndërsa materiali i xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 110 Gjatësia (në mm) 775
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W