Ndriçues i varur Eglo 99042 MASERLO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99042 MASERLO 1

Available:Në gjëndje
7,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99042, pjesë e linjës  MASERLO 1.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndërsa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik; 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 99042, pjesë e linjës  MASERLO 1. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndërsa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik; 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W