Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 99034 PALBIETA

Available:Në gjëndje
8,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 99034 , pjesë e linjës PALBIETA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër dhe të satenuar.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 275
Gjatësia (në mm) 115 L

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X2,8W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 99034 , pjesë e linjës PALBIETA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë të zezë, ndërsa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të pastër dhe të satenuar. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10.
Përmasat: Lartësia (në mm) 275 Gjatësia (në mm) 115 L
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X2,8W