Ndriçues i varur Eglo 98752 GOROSIBA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98752 GOROSIBA

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98652, pjesë e linjës ARISCANI.
Një ndriçues modern me material çeliku me ngjyrë të zezë ndersa materiali xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98652, pjesë e linjës ARISCANI. Një ndriçues modern me material çeliku me ngjyrë të zezë ndersa materiali xhamit është qelq i avulluar me ngjyrë të zezë-transparente. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz  Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W