Ndriçues i varur Eglo 98696 Selvino
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 98696 Selvino

Available:Në gjëndje
4,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98696, pjesë e linjës Selvino.
Një dizajn i thjeshtë dhe modern me 1 llambë për ndriçim, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik ngjyrë nikeli me kokë qelq me ngjyrë të artë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 100 
Lartësia e kanopit (në mm) 25
Diametri i kanopes (në mm) 105

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X15W (nuk përfshihet në paketim)
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98696, pjesë e linjës Selvino. Një dizajn i thjeshtë dhe modern me 1 llambë për ndriçim, për të plotësuar atë çka i mungon arredimit të shtëpisë suaj. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik ngjyrë nikeli me kokë qelq me ngjyrë të artë. Lloji i ndriçuesit E27
  Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 100  Lartësia e kanopit (në mm) 25 Diametri i kanopes (në mm) 105
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X15W (nuk përfshihet në paketim)