Ndriçues i varur Eglo 98688 Okinzuri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 98688 Okinzuri

Available:Në gjëndje
18,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98688, pjesë e linjës Okinzuri.
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llampë ndricimi.
Eshtë një ndriçues modern me lavjerrës i bërë nga çeliku i zi me nikel, ideal për ndriçimin e kuzhinës, dhomës së ndenjes, dhomës së ngrënies, korridorit, dhomës së gjumit.
Kombinimi i ngjyrave, materiali cilësor dhe eleganca e karakterizojnë këtë ndriçues për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe për t'i dhënë një rafinim të veçantë interierit.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 450

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (nuk përfshihen në paketim)
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98688, pjesë e linjës Okinzuri.
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llampë ndricimi. Eshtë një ndriçues modern me lavjerrës i bërë nga çeliku i zi me nikel, ideal për ndriçimin e kuzhinës, dhomës së ndenjes, dhomës së ngrënies, korridorit, dhomës së gjumit. Kombinimi i ngjyrave, materiali cilësor dhe eleganca e karakterizojnë këtë ndriçues për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe për t'i dhënë një rafinim të veçantë interierit. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 450
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (nuk përfshihen në paketim)