Ndriçues i varur Eglo 98523 Albaraccin
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 98523 Albaraccin

Available:Në gjëndje
12,600 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98523, pjesë e koleksionit Albaraccin.
Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llambë për ndriçim.
Origjinale dhe funksionale nga prodhuesi i famshëm austriak.
Eshtë ideale për tu montuar në kuzhina, dhoma ndenje etj.
Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe koka e ndriçuesit prej xhami me ngjyrë të artë.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 270

Informacioni teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)
Ndricues i varur Eglo. Modeli 98523, pjesë e koleksionit Albaraccin. Dizajn i thjeshtë, elegant dhe modern me 1 llambë për ndriçim. Origjinale dhe funksionale nga prodhuesi i famshëm austriak. Eshtë ideale për tu montuar në kuzhina, dhoma ndenje etj. Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe koka e ndriçuesit prej xhami me ngjyrë të artë. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 270
Informacioni teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W (nuk përfshihet në paketim)