Spot Eglo 98522 RONZANO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Spot Eglo 98522 RONZANO 1

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 98522, pjesë e linjës RONZANO 1.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe të argjendë.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.
.
Përmasat:
Diametri (në mm) 165
.
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 5W
Spot Eglo, modeli 98522, pjesë e linjës RONZANO 1. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe të argjendë. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE. . Përmasat: Diametri (në mm) 165 . Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 5W