Ndriçues i varur Eglo 98495
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i varur Eglo 98495

Available:Në gjëndje
29,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98495.
Dizajn i thjeshtë dhe modern me kornizë metalike i lyer në të zezë dhe sipërfaqe reflektuese prej plastike transparente.
Ideal për ndriçimin dhe dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes apo ngrënies.
Me ndricim LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). Lumen 2000.
Materiali alumin, celik dhe plastikë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 1160

Numri i llambave dhe fuqia: 2X7.5W
Shkalla e sigurisë: IP20
Ndriçues i varur Eglo, modeli 98495. Dizajn i thjeshtë dhe modern me kornizë metalike i lyer në të zezë dhe sipërfaqe reflektuese prej plastike transparente. Ideal për ndriçimin dhe dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes apo ngrënies. Me ndricim LED, 3000K (I bardhë, i ngrohtë). Lumen 2000. Materiali alumin, celik dhe plastikë.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 1160
Numri i llambave dhe fuqia: 2X7.5W Shkalla e sigurisë: IP20