Ndriçues tavanor Eglo 98494 Spadafora
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98494 Spadafora

Available:Në gjëndje
20,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98494, pjesë e linjës Spadafora.
Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga materiali alumin dhe çelik i zi, materiali i xhamit është plastikë e pastër dhe e bardhë.
Dizajni i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, kuzhina.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 100
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 1160

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 21,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 98494, pjesë e linjës Spadafora. Ky ndriçues i llojit LED përbëhet nga materiali alumin dhe çelik i zi, materiali i xhamit është plastikë e pastër dhe e bardhë. Dizajni i tij modern i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, kuzhina.
Përmasat: Lartësia (në mm) 100 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 1160
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 21,5W