Ndriçues tavanor spot Eglo 98395
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-43%
Ndriçues tavanor spot Eglo 98395
Ndriçues tavanor spot Eglo 98395
Ndriçues tavanor spot Eglo 98395

Ndriçues tavanor spot Eglo 98395

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 8,600 Lek
Image
Secure
Nddriçues mural Eglo, modeli 98395
Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote, i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Një dizajn i thjeshtë me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
Materiali alumin
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 65
Gjatësia (në mm) 595
Numri i llambave dhe fuqia: 3X3W (llampat nuk janë të përfshira në paketim)
 
Shkalla e sigurisë: IP20
Nddriçues mural Eglo, modeli 98395 Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote, i përshtatshëm për ambiente të brendshme. Një dizajn i thjeshtë me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED. Materiali alumin   Përmasat: Gjerësia (në mm) 65 Gjatësia (në mm) 595 Numri i llambave dhe fuqia: 3X3W (llampat nuk janë të përfshira në paketim)   Shkalla e sigurisë: IP20