Ndriçues tavanor Eglo 98319 BOCADELLA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 98319 BOCADELLA 1

Available:Në gjëndje
49,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavano Eglo, modeli 98319 , pjesë e linjës BOCADELLA 1.
Materiali i produktit është çeliku me ngjyrë të zezë.
Model modern që i përshtatet ambienteve të brëndshëm si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 360

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 12X60W
Ndriçues tavano Eglo, modeli 98319 , pjesë e linjës BOCADELLA 1. Materiali i produktit është çeliku me ngjyrë të zezë. Model modern që i përshtatet ambienteve të brëndshëm si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 360
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 12X60W