Ndriçues statik komodine Eglo 98093 TRUNCA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik komodine Eglo 98093 TRUNCA

Available:Në gjëndje
13,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik komodine Eglo, modeli 98093, pjesë e linjës TRUNCA.
Materiali i produktit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 485

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 3
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4W
Ndriçues statik komodine Eglo, modeli 98093, pjesë e linjës TRUNCA. Materiali i produktit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 485
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 3 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 4W