Ndriçues i varur Eglo 97949 Locubin
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-25%
Ndriçues i varur Eglo 97949 Locubin
Ndriçues i varur Eglo 97949 Locubin
Ndriçues i varur Eglo 97949 Locubin

Ndriçues i varur Eglo 97949 Locubin

Available:Në gjëndje
8,900 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 97949, pjesë e koleksionit Locubin.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj elegant të thjeshtë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 335

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 97949, pjesë e koleksionit Locubin. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj elegant të thjeshtë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 335
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X40W