Ndriçues Eglo 97747 MIRAFLORES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Eglo 97747 MIRAFLORES

Available:Në gjëndje
27,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik Eglo, modeli 97747, pjesë e linjës MIRAFLORES.
Materiali i produktit është prej aluminit dhe çelikut me ngjyrë ari ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1410

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 25W
Ndriçues statik Eglo, modeli 97747, pjesë e linjës MIRAFLORES. Materiali i produktit është prej aluminit dhe çelikut me ngjyrë ari ndersa materiali i xhamit është plastikë me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është WARM WHITE.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1410

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 25W