Ndriçues Statik Eglo 97647 VISERBELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues Statik Eglo 97647 VISERBELLA

Available:Në gjëndje
14,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 97647, pjesë e linjës VISERBELLA
Ky ndriçues është i përbërë prej çelikut me ngjyrë shampanj.
Materiali i Xhamit është pëlhurë me ngjyrë ari.
Ky ndriçues përshtatet me ambiente të mbyllura si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1585

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 97647, pjesë e linjës VISERBELLA Ky ndriçues është i përbërë prej çelikut me ngjyrë shampanj. Materiali i Xhamit është pëlhurë me ngjyrë ari. Ky ndriçues përshtatet me ambiente të mbyllura si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj. Lloji i ndriçuesit: E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1585
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W