Ndriçues Statik Komodine Eglo 97646 VISERBELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 97646 VISERBELLA

Available:Në gjëndje
8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 97646, pjesë e linjës VISERBELLA.
I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo dhe të ndenjes
Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 400
Diametri (në mm) 180
Diametri i bazës (në mm) 150
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 97646, pjesë e linjës VISERBELLA. I krijuar me një dizanj elegant dhe mjaftë të veçantë.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme duke i dhënë ambientit një ndriçim cilësor dhe një pamje mjaftë të bukur.  I përshtatshëm për në dhomën e gjumit apo dhe të ndenjes
Me material cilësor çeliku në ngjyrë shampanje dhe ai i konturës pëlhurë në ngjyrë ari.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 400
Diametri (në mm) 180
Diametri i bazës (në mm) 150
  Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W