Ndriçues i varur Eglo 97441 Savignano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-31%
Ndriçues i varur Eglo 97441 Savignano
Ndriçues i varur Eglo 97441 Savignano
Ndriçues i varur Eglo 97441 Savignano

Ndriçues i varur Eglo 97441 Savignano

Available:Në gjëndje
6,800 Lek 9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 97441 pjesë e koleksionit Savignano.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 380

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 97441 pjesë e koleksionit Savignano. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27
  Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 380
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W