Ndriçues tavanor Eglo 97323
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-48%
Ndriçues tavanor Eglo 97323
Ndriçues tavanor Eglo 97323

Ndriçues tavanor Eglo 97323

Available:Në gjëndje
11,000 Lek 21,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 97323
Ndriçues i rrumbullakët i bërë nga plastika e bardhë.
Ndriçimi është LED me ngjyrë të rregullueshme dhe intensitet të dritës, nga 2700 K (e bardhë e ngrohtë) në 4000 K (e bardhë e ftohtë).
Elemente metalike prej çeliku të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 175
Diametri (në mm):175
 
Fuqia: 37W

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 97323 Ndriçues i rrumbullakët i bërë nga plastika e bardhë. Ndriçimi është LED me ngjyrë të rregullueshme dhe intensitet të dritës, nga 2700 K (e bardhë e ngrohtë) në 4000 K (e bardhë e ftohtë). Elemente metalike prej çeliku të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 175 Diametri (në mm):175   Fuqia: 37W

Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20