Ndriçues i jashtëm Eglo 97147
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 97147

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm statik nga toka Eglo. Modeli 97147
Dizajn i thjeshtë dhe elegant.
Një zgjidhje e shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj.
Ndriçimi LED.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 965
Gjerësia (në mm) 140
Gjatësia (në mm) 240
Diametri i bazës (në mm) 140
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W 
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues i jashtëm statik nga toka Eglo. Modeli 97147 Dizajn i thjeshtë dhe elegant. Një zgjidhje e shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj. Ndriçimi LED. Përmasat: Lartësia (në mm) 965 Gjerësia (në mm) 140 Gjatësia (në mm) 240 Diametri i bazës (në mm) 140
  Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W  Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44