Ndriçues i jashtëm Eglo 97146
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 97146

Available:Në gjëndje
3,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 97146
I përshtatshëm për ambiente të jashtme.
Materiali çelik me ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm): 240
Gjatësia (në mm): 140
Pjesa e zgjatur (në mm): 185
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Ndriçues mural Eglo. Modeli 97146 I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Materiali çelik me ngjyrë të zezë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm): 240 Gjatësia (në mm): 140 Pjesa e zgjatur (në mm): 185   Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44