Ndriçues Statik Komodine Eglo 97031 TARANDELL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 97031 TARANDELL
Ndriçues Statik Komodine Eglo 97031 TARANDELL
Ndriçues Statik Komodine Eglo 97031 TARANDELL

Ndriçues Statik Komodine Eglo 97031 TARANDELL

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 97031, pjesë e koleksionit TARANDELL.
Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të thjeshtë
Me ndriçim ideal dhe cilësor, është i duhuri për të dekoruar dhe zbukuruar ambientet e brendshme të shtëpisë
Materiali cilësor çelik, alumin në ngjyrë kromi
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 445
Gjerësia (në mm) 120
Gjatësia (në mm) 120

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6,5W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 97031, pjesë e koleksionit TARANDELL. Ndriçues modern i krijuar me një dizajn mjaftë të bukur dhe të thjeshtë
Me ndriçim ideal dhe cilësor, është i duhuri për të dekoruar dhe zbukuruar ambientet e brendshme të shtëpisë
Materiali cilësor çelik, alumin në ngjyrë kromi
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm) 445 Gjerësia (në mm) 120 Gjatësia (në mm) 120
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X6,5W